Kalendarz Regatta Build Cup 2019

Kalendarz Regatta Build Cup 2019

Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że prace nad kalendarzem regatowym 2019 dobiegają końca. Ta edycja kalendarza zapowiada się wyjątkowo okazale dzięki Waszemu zaangażowaniu w konkurs fotograficzny oraz w bieżące fotografowanie wydarzeń regatowych. Jakość udostępnionych nam zdjęć jest wyśmienita. Śmiało możemy powiedzieć, że kalendarz ten to wspólne dzieło uczestników XI Mistrzostw Polski Branży Budowanej Regatta Build Cup 2018.

Kalendarz stanowić będzie piękną pamiątkę przypominającą spędzone w Chorwacji chwile oraz pomoże odliczać dni do przyszłorocznych regat.

Informujemy, że jest możliwość indywidualnego składania zamówień na kalendarze - czyli ilości tzw. detalicznych dla wszystkich chętnych uczestników, załóg i firm.

Kalendarze jak zwykle będą w formacie B2, czyli wielkość: 68 cm x 48 cm. Zawierać będą okładkę tytułową oraz 12 stron z kalendarium i wybranymi zdjęciami z tegorocznej edycji wraz z podpisanymi autorami tych małych arcydzieł fotografii regatowej.

Planowany termin wysyłki gotowych kalendarzy to 10-15 grudnia 2018. 

Cena jednostkowa kalendarza to 17 zł netto + 23% VAT za szt. 

Cena hurtowa kalendarzy oryginalnie zapakowanych w paczce - 20 szt. wynosi 14 zł netto + 23% VAT za szt. 

Cena konfekcjonowania i wysyłki paczki to 25 zł netto + 23% VAT (do 40szt. kalendarzy w paczce), dlatego zachęcamy do zbiorczego składania zamówień w celu ograniczenia kosztów. Dla firm będą wystawiane faktury VAT.

Zamówienia na kalendarze oraz ich dystrybucję koordynował będzie pan Jarosław Rozumek z firmy SamArt. 

Zamówienia lub dodatkowe pytania prosimy kierować na maila: kalendarzrbc@gmail.com 

Druk zamówienia przesyłamy w załączeniu. Zamówienia przyjmowane będą max. do czwartku, tj. 06.12.2018 do godz. 12:00.