Konkurs fotograficzny „Jest ryzyko-jest zabawa”

Stałym elementem towarzyszącym Regatta Build Cup jest konkurs fotograficzny, w którym mogą brać udział wszyscy uczestnicy. Organizatorem jest Murator, który funduje też nagrody. Naszykujcie więc aparaty i telefony. Temat tegorocznego konkursu brzmi: „Jest ryzyko-jest zabawa”.

Czekamy na fotki największych przechyłów, największych bujnięć, załóg mokrych od fal przewalających się przez pokład. Być może jednak ktoś zinterpretuje temat bardziej dowolnie. Liczymy na waszą inwencję. Zgłaszajcie dynamiczne, piękne, wysmakowane, dobrze skadrowane i oryginalne fotki dokumentujące regatowe zmagania.

Pamiętajcie – jeden uczestnik – jedna fotka. Te, które nie będą spełniać wymogów jakościowych oraz zdecydowanie odbiegają od zadanego tematu, zostaną usunięte przez naszego moderatora. Fotka musi być podpisana imieniem autora oraz nazwą łodzi, na której płynie. Każdy, kto wejdzie na nasze facebookowe wydarzenie, może „dać lajka” wybranym zdjęciom. Poinformujcie znajomych, kolegów z pracy, rodziny, aby wspierały was w walce o zwycięstwo!!. Fotki, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają nagrodę publiczności. Zapraszamy do zabawy!

Pobierz regulamin konkursu fotograficznego.

Zwycięzcy

Znamy już wyniki konkursu fotograficznego Muratora „Jest ryzyko – jest zabawa”. Pierwsze miejsce należy do Piotra Kowalskiego i jego wizualizacji zmagań załogi z morską falą. Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na stronie:
RegattaBuildCup2018.Murator.pl